1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır
Trendlerdeki Yazı

ChatGPT Plus Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

ChatGPT Plus Aboneliği Nasıl İptal Edilir?
0

ChatGPT, dünya çapında oldukça popüler! Kullanıcılar satın aldıkları aboneliği iptal etmek istiyor ama bazı sorunlarla karşılaşıp aboneliği iptal etmekte zorlanıyor. Abonelik sonrası para iadesi mümkün. Yasal olarak 15 gün içinde para iadesi yapılabiliyor.

ChatGPT Para İadesi Nasıl Yapılır?

Para iadesi yapılabilmesi için aboneliği satın aldıktan sonra, 15 gün içinde ChatGPT ile iletişime geçilmeli. İadenin yapılabilmesi için iletişim bölümünden, gerekli bilgileri iletin. Size geri dönüş yapılacak. Yasal olarak iadenin yapılması gerekiyor.

ChatGPT Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Tarayıcı üzerinden ChatGPT, sitesine giriş yapın. Ardından sol üst taraftan menüyü açın. Profile tıklayın, daha sonra planım seçeneğine tıklayın. Aboneliğimi yönete tıklayın. Açılan ekrandan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Alt kısımda eklediğim resimleri takip ederek kolay bir şekilde aboneliğinizi iptal etmeniz mümkün.

Tüm adımları uyguladıktan sonra aboneliğinizin iptal edilmiş olması gerekiyor. Satın aldığınız abonelik süresi dolduktan sonra kart bilgilerinizi silebilirsiniz. Abonelik süresi dolmadan kart bilgilerinizi silemezsiniz!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir