1. Anasayfa
  2. Mobil

HyperOS Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?

HyperOS Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?
0

HyperOS bildiğiniz üzere miui arayüzünün geliştirilmiş versiyonu. Xiaomi hem miui arayüzünü geliştirdi hem de ismini değiştirdi. HyperOS için bootloader kilidi açma işlemleri başladı! Çok basit bir şekilde bootloader kilidini nasıl açacağınızı anlatacağım.

Gerekli İşlemler

  • Xiaomi Topluluk uygulamasında Xiaomi hesabınızın açık olması gerekmektedir. Xiaomi hesabınızın minimum 30 gün açık olması gerekiyor. Hesabınızın, aylık bootloader kilidi açma sınırı vardır, farklı telefonlarınızda farklı hesap ile giriş yapın.
  • Xiaomi topluluğu uygulamasını en güncel sürümünü kullanın.
  • Bölge ayarlarınızı Global olarak ayarlayın, bu ayarı uygulamada, Ben > Ayarlar > Bölge Ayarları değiştire tıklayın ve global olarak değiştirin.

HyperOS Bootloader Kilidi Nasıl Açılır?

Xiaomi Topluluk Uygulamasına Giriş Yapın > Ben’e Tıklayın > Ön Yükleyici Kilidi Seçeneğine Tıklayın

Kilit açmak için başvurun seçeneğine tıklayın. Başvuru sırasında uygulama kotası sınırına ulaşıldı uyarısı alırsanız akşam 7’den sonra deneyin.

Geliştirici seçenekleri açık olması gerekmektedir. açmak için: Ayarlar > Telefon Hakkında bölümüne tıklayın ve OS sürümüne 8 9 kez tıklayın. Geliştirici seçenekleri aktif hale gelecektir.

Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçeneklerine tıklayın. Mi kilit açma durumuna tıklayarak hesabınızı ekleyin. Başarılı bir şekilde adımları yaptıysanız, başarı ile eklendi uyarısı alacaksınız. 72 saat sonra Mi Unlock uygulamasını kullanarak bilgisayar üzerinden bootloader kilidini açabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir