1. Anasayfa
  2. Mobil

Vodafone Gizli Numaralar Nasıl Engellenir?

Vodafone Gizli Numaralar Nasıl Engellenir?
0

Vodafone, hattına sahip kullanıcılar; numara gizleme ve gizli numaraları engelleme ile ilgili bilgilere ihtiyaç duyuyor. Numara nasıl gizlenir, gizli numaralar nasıl engellenir; konu başlığında sizlere bilgiler vereceğim. Bazı yöntemlerle numaranızı nasıl gizleyeceğinizi ve gizli numaraların nasıl engelleyeceğinizi, kısaca anlatacağım. Numara gizleme ve gizli numarayı engelleme özelliği ücretsizdir. Bu özellikler için Vodafone tarafından hiç bir ücret alınmamaktadır.

Gizli Numaralar Nasıl Engellenir?

Vodafone uygulamasına giriş yapın. Hesabım > Hat Ayarları > Çağrı ve Mesaj Ayarları > Gizli Numara Engelle özelliğini aktif edin. Mesaj ile aktif etmek için: GIZLI AC yazıp 7046’ya gönderebilirsiniz. Kapatmak için: GIZLI KAPAT yazıp 7046’ya yollayabilirsiniz. Özellik aktif edildikten sonra otomatik olarak gizli numaralar ret edilir. Gizli numaradan arayan kişiler size ulaşamaz.

Numara Nasıl Gizlenir?

Kolay bir şekilde numaranızı gizleyebilirsiniz! Vodafone uygulamasına giriş yapın. Hesabım > Hat Ayarları > Çağrı ve Mesaj Ayarları > Numaramı Gizle özelliğini aktif edebilirsiniz. Sadece tek bir numarayı gizli aramak istiyorsanız; tuşlama bölümüne; #31#numara yazarak, yazdığınız numarayı aradığınızda, numaranız gizlenmiş olur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir