1. Anasayfa
  2. Mobil
Trendlerdeki Yazı

Xiaomi En Son Paketi İndir Nasıl Kullanılır?

Xiaomi En Son Paketi İndir Nasıl Kullanılır?
1

Xiaomi, bir çok telefon markasına göre gelişmiş yazılım desteği sunuyor. Xioami, en son paketi indir gibi bir özellik var. Peki bu en son paketi indir nedir ve nasıl kullanılır? Bu konu hakkında size detaylı bilgiler aktaracağım.

En Son Paketi İndir Nedir?
Bu özellik sayesinde en son yüklediğiniz yazılımı (güncellemeyi) tekrar yüklemenize olanak sağlıyor. Bu özellik ile telefonu güncellediniz, güncelleme sırasında bir sorun meydana geldi, bu durumda güncellemeyi yeniden yapmanız gerekiyor. Bu özellik ile en son güncellemeyi tekrar indirebilirsiniz ve daha sonra indirdiğiniz güncellemeyi kurabilirsiniz. Bu özellik genellikle güncelleme yapıldıktan sonra meydana gelen sorunları çözmek için kullanılıyor. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladınız. Telefonu sıfırladığınız halde sorunlar devam ediyorsa mutlaka güncellemeyi tekrar indirin ve kurun.

En Son Paketi İndir İle Sürüm Yükseltilir Mi?
Sürüm yükseltme yalnızca Xiaomi, tarafından yazılım güncellemesi ile yapılabiliyor. Bu özelliği kullanarak güncelleme yapmanız sürümünüzü yükseltmez. Sadece Xiaomi tarafından sunulan en son güncellemeyi indirirsiniz. İndirdikten sonra isteğe bağlı olarak güncellemeyi tekrar kurabilirsiniz.

En Son Paketi İndir Nasıl Kullanılır?
Telefon hakkında bölümüne tıklayın. Güncelleme kontrol bölümünde 3 noktaya tıklayın. En son paketi indire tıklayın. Daha sonra sistem en son yazılımı indirecek. Yazılım indirildikten sonra sistem sizden güncelleme yapmanızı isteyecek. Normal bir şekilde güncelleme yapabilirsiniz. Güncelleme yapıldıktan sonra sistem en son yazılımı tekrar yükleyecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Son güncellemeyi yükledim. Sorun var gibi görünüyordu, tekrar dan güncellemeyi indirdim ve kurdum sağol.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir